Doprava | UNIS-N
 

Doprava

Doprava nábytku není zahrnuta v cenách uvedených u jednotlivých výrobků.

Veškerý nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, kromě postelí a stolů.

Všechny podmínky upravující způsob dodání a dopravy - viz Obchodní podmínky

Nábytek je možné odebrat následujícími způsoby:

  1. Zákazník si nábytek vyzvedne přímo v prostorách výrobny v Sedlčanech.
  2. Nábytek objednaný v podnikové prodejně v Praze bude doručen do podnikové prodejny v Praze zdarma a zde si jej zákazník vyzvedne. Z důvodů omezených skladovacích prostor žádáme zákazníky o dodržování dohodnutých termínů vyzvednutí nábytku.
  3. Externí přeprava - doprava přepravní společností - doporučujeme příbal nábytku ve výši 5% z celkové hodnoty přepravovaného nábytku. Cena dopravy je přijatelná avšak riziko poškození je velmi vysoké (i s požadovaným přibalem). Tento způsob dopravy přináší časté a zbytečné komplikace. Větší kusy nábytku přepravci ani nechtějí vozit.
  4. Po dohodě se zákazníkem dovezeme zboží vlastní přepravou za předem dohodnutou cenu. Riziko poškození při přepravě je minimální - ORIENTAČNÍ CENA DOPRAVY - 18,- Kč včetně DPH za každý jetý kilometr.

Iveco.jpg Iveco1.jpg           

 

PAUŠÁLNÍ CENY DOPRAVY:

a) Při objednávce katalogového nábytku v hodnotě je nastavena paušální cena dopravy 590,- Kč včetně DPH po celé ČR.

b) Při objednávce "nábytku na míru" (kuchyňské linky, schody, dveře... atd.) je doprava počítána individuálně a řídí se orientační cenou za kilometr.

c) Vynáška do patra
- vynáška do 1. až 3. patra 500,- Kč včetně DPH
- vynáška do 4. patra a výše 700,- Kč včetně DPH

Cena vynášky do patra se vztahuje na celou objednávku, bez ohledu na její velikost.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. V případě porušení obalu, které svědčí o neoprávněném vniknutí do zásilky a i v případech již výše zmíněných se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! Podpisem protokolu o převzetí zboží kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebo poškození výrobku při přepravě nebude brán zřetel.

Podmínky platné od 1. 3. 2014