Naše fotosoutěž zná své vítěze | UNIS-N
 

Naše fotosoutěž zná své vítěze

V období od 19. prosince 2017 do 31. ledna 2018 jsme pro zákazníky společnosti UNIS-N realizovali fotosoutěž o hodnotné ceny. Sledovala se úspěšnost jednotlivých fotografií, pro které mohli lidé hlasovat přes soutěžní aplikaci na Facebooku.

Hlavní cenou byl víkendový pobyt pro dvě osoby v Beskydech v romantickém prostředí apartmánů Kyčerka . Dále soutěžící mohli vyhrát dvě luxusní večeře v restauraci Šalanda  v pražské Krči. Kyčerku ani Šalandu jsme přitom nezvolili náhodně. Jedná se o prostory, kde si vítězové mohou během požitku z výhry zároveň prohlédnout naši zakázkovou práci.

Část soutěžních fotografií s nábytkem UNIS-N 

Do soutěže se jako soutěžící či hlasující zapojilo celkem 1947 lidí. S nejvyšším počtem bodů 419 se na prvním místě umístil pan Jiří Habart Sr. následovaný paní Janou Šafářovou s celkovým počtem 350 bodů a paní Evou Zahradníkovou s celkovým počtem 239 bodů. Kupóny na opětovný nákup vyhráli tito soutěžící:  Michaela Čutíková, Lenka Josková, Petr Koprnický, Petra Bednářová, Natálie Honců, Vlasta Kott, a Eva Sýkorová.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem zúčastněným.

Michal Paclt   12.2. 2018

další články