V anketě Dřevěná stavba roku bodovala i firma UNIS-N | UNIS-N
 

V anketě Dřevěná stavba roku bodovala i firma UNIS-N

Dne 13. 3. 2019 proběhla uzávěrka ankety Dřevěná stavba roku, ve které se naše firma UNIS-N umístila na 3. místě v kategorii Dřevěné interiéry - realizace s realizací Valašská chalupa - Hájenka, a na 6. místě s realizací interiéru Šalanda Karlín.

Do soutěže bylo v kategorii interiéry přihlášeno 17 uchazečů. Vyhlášení výsledků proběhlo v dubnu.

Realizace interiéru Valašská chalupa - Hájenka

 Anketu Dřevěná stavba roku pořádá již od roku 2010 Nadace dřevo pro život . Účastníci mohou soutěžit celkem v osmi kategoriích. Jednotlivé stavby hodnotí zvlášť čtrnáctičlenná odborná porota a zvlášť veřejnost. Cílem ankety je ukázat krásu a výhody dřevěných staveb v našem každodenním životě a představit dřevěné stavby ve všech jejich podobách - od rodinného domu nebo srubu, přes dětské hřiště či rozhlednu, až po dřevěný interiér. Je unikátní svým zaměřením výhradně na dřevo.

Realizace interiéru „Valašská chalupa – Hájenka“ (3. místo) je zhotovena výhradně z přírodního smrkového masivu, s povrchovou úpravou pomocí přírodního vosku Osmo. Součástí interiéru jsou i modrotiskové závěsy, záclony či ovčí kožešiny ve valašském stylu. Objekt se nachází ve Velkých Karlovicích.

Realizace interiéru „Šalanda Karlín“ (6. místo) se nachází v nově zrekonstruované restauraci „Krušovická šalanda“ v Praze - Karlíně. Součástí realizace jsou dubové celomasivní stoly se zafrézovanou deskou a černě lakovanými kovovými trnožemi. Ve stejném duchu je provedeno i externí obložení fasády a obložení stropů, zhotovené dubových půlkulatých lamel, ošetřených bezbarvým olejem pro delší trvanlivost a zachování přírodního vzhledu dřeva.

Realizace interiéru Šalanda Karlín

Ve firmě UNIS-N, spol. s.r.o. se specializujeme na výrobu nábytku z masivu, především ze smrku, borovice a dubu. Kromě standardní nabídky katalogového nábytku vyrábíme i nábytek na zakázku. Vyrábíme také součásti interiéru, jako jsou dveře, schodiště, nebo kuchyňské linky . V naší nabídce naleznete také kompletní realizace interiérů „na klíč“  pro hotely, penziony  nebo restaurace

Michal Paclt   24.4. 2019

další články