O bydlení a nábytku | UNIS-N
 

O bydlení a nábytku

V této části webu jsme pro Vás připravili řadu užitečných rad a inspirací pro Vaše lepší bydlení.

Klademe důraz na kvalitu nábytku

Nábytek vyrábíme z kvalitního masivního smrkového a borového dřeva. Používáme výhradně původní truhlářskou technologii s velkým podílem ruční práce. Právě ruční práce dodává výrobkům jejich originalitu a jedinečný stylový vzhled.

Nábytek UNIS-N je přírodní a ekologický  

Výroba každého kusu nábytku je zakončena voskováním speciálním přírodním voskem, který je vyroben na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků. Oleje a vosky se vsakují hluboko do dřeva, udržují jej zdravé, elastické a nenechají dřevo vyschnout. Povrch je odolný proti vodě a agresivním nápojům (víno, pivo, cola, káva, čaj, ovocné šťávy, mléko). Je ekologický, hedvábně lesklý, příjemný na dotek a nezávadný pro člověka, zvířata a rostliny (použitelný i pro dětské hračky).

Články o bydlení a nábytku

Proč si vybrat dřevěný nábytek?

Proč si vybrat dřevěný nábytek?

I uprostřed industriální krajiny a v okolí rušných měst si můžeme dopřávat vůni lesa a dotyk krásného masivního nábytku. Nechte se inspirovat, pokud si nevybete ze standardní nabídky rádi vám vyrobíme nábytek na míru - přesně podle vašich představ.

celý článek | další články

Fotogalerie pro vaši inspiraci

Vybavte si interiér nábytkem od UNIS-N

Vybavte si interiér nábytkem od UNIS-N

Vybavte si interiér kvalitním celodřevěným nábytek od UNIS-N, předního výrobe nábytku z masivu v České republice. Pro inspiraci jsme pro vás připravili krátkou fotogalerii výrobků naší společnosti. Stačí si jen vybrat.

více | další fotogalerie

Užitečné informace

Užitečné informace

Doprava nábytku, apod.

Několik užitečných informací, které Vám před koupí našeho nábytku doporučujeme přečíst.

více

Úprava povrchů nábytku

Úrava povrchů nábytku

Úprava povrchů nábytku

Dřevěný nábytek z masivu od UNIS-N můžete podle svého přání proměnit dle následujícího vzorníku kvalitními dekoračními vosky Osmo color.

více