O nás | UNIS-N
 

O nás

Vyrábíme stylový dřevěný nábytek

Společnost UNIS-N patří k předním výrobcům celodřevěného nábytku ze smrku a borovice v České republice. Zaměřujeme se na vytváření skutečných hodnot, které přispívají ke zdravému bydlení.

Proč tu jsme

Jsme tu proto, abychom našli ten nejvhodnější nábytek pro váš domov. Žít ve zdravém domově a nedýchat žádné životu nebezpečné látky vypařující se z běžných napodobenin nábytku se stává touhou stále většího počtu lidí. To je naše cesta. 

Výroba nábytku UNIS-N

Čemu věříme

Věříme, že pokud budou lidé dávat přednost čistým přírodní produktům před umělými náhražkami, přispějí tím k mnohem většímu štěstí a zdraví ve svém životě. Přirozenost je největší životní silou. Proto budeme i nadále pokračovat v rozumném využívání přírodních zdrojů, vytvářet hodnoty, které budou přispívat k blahu celé naší krásné země.

Naše vize

Naší vizí v UNIS-N je vyrábět kvalitní nábytek z masivu pro ty, kteří touží žít ve zdravém domově. Tuto vizi naplňujeme tím, že k výrobě nábytku používáme výběrové smrkové a borovicové dřevo té nejvyšší kvality.

Proč naše produkty

V dnešní době jsou lidé velmi obezřetní a většinou již nekoupí hned to první nebo to nejlevnější co uvidí. Moudří lidé si nechají vše nejprve projít hlavou a po zvážení všech pro a proti se teprve rozhodnou. Naši zákazníci zpravidla zvažují tyto otázky: Je to kvalitní? Je to český výrobek? Není to zdraví škodlivé? (Nikdo si dobrovolně nekoupí nábytek, o kterém ví, že vylučuje zdraví škodlivé látky) atd."

Naše produkty jsou vysoce kvalitní, ekologické, zdravotně nezávadné a navíc originální, proto je o ně v dnešní době stále rostoucí zájem. Nejvíce si je pořizují lidé, kteří sdílí podobné hodnoty jako my, upřednostňují především kvalitu, tíhnou k přírodním materiálům, podporují české značky a zdravé bydlení je pro ně hlavní prioritou.

Našim milým zákazníkům poskytujeme poradenství zdarma, řešení na míru, smontovaný nábytek, vynášku nábytku do bytu a další výhody. Rovněž nabízíme vlastní dopravu, čímž dokážeme zabezpečit, že nedojde k poškození zboží, ke kterému občas dochází u externích přepravců. 

CNC obrábění a výroba nábytku v UNIS-N

cnc-1.jpg cnc-2.jpg

Jak postupujeme při výrobě dřevěného nábytku

Celodřevěný nábytek UNIS-N je tradice sahající hluboko ke kořenům starých truhlářských mistrů. V průběhu celého procesu výroby dřevěného nábytku pečlivě dbáme na perfektní provedení každého jednotlivého kusu.

Pod rukama našich mistrů - truhlářů vznikají překrásné kusy nábytku, které vás ohromí jedinečnou vůní dřeva a pryskyřice a společně s kvalitní povrchovou úpravou přírodními vosky vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody.