Reference | UNIS-N
 

Reference

PENZION V SUCHU

PENZION V SUCHU

Tento krásný penzion v Českém Krumlově jsme vybavili borovicovým masivním nábytkem z řady KLASIK. Apartmány jsou od nás vybaveny kuchyňkami, dveřmi, postelemi, stoly, židlemi, skříněmi a ostatním bytovým nábytkem. Nábytek je natřený ekologickým voskem OSMOcolor v bezbarvém odstínu 3101 TRANSPARENT.

více

Starý svět - Zájezdní hostinec

Starý svět - Zájezdní hostinec

Tento krásný hostinec, který majitel nechal zrekonstruovat do duchu 1. republiky, jsme vybavili rustikálním nábytkem. Ložnice jsou vybaveny našimi postelemi, nočními stolky, komodami, skříněmi, stoly a židlemi. Hospůdku, kterou majitel nazývá: ,,Nálevnou" jsme, také vybavili židlemi, stoly, lavicemi a masivním barem.

více

Restaurant a penzion U námořníka

Restaurant a penzion U námořníka

V tomto penzionu jsme do pokojů dodali dřevěný stylový nábytek, počínaje předsíňovou stěnou, stolky, židlemi, postelemi a speciálním rozkladacím gaučíkem. Nábytek je natřený ekologickým voskem OSMOcolor v odstínu 3151 Holubí modř.

více

Vybavení Krušovické Šalandy u Čejpů

Vybavení Krušovické Šalandy u Čejpů

Jednou z našich posledních velkých realizací je kompletní vybavení nové Krušovické Šalandy U Čejpů. Podívejte se společně s námi jak si naši truhláři poradili s různými vychytávkami designérů. Vyrobili jsme a dodali kompletní interiér od dubových stolů a lavic po dveře, zábaří, obložení stropů a stěn dubovou půlkulatinou až po venkovní obložení fasády.

více

Vybavení Krušovické Šalandy Praha Řepy

Vybavení Krušovické Šalandy Praha Řepy

Na této realizaci Krušovické Šalandy, jsme opět spolupracovali s designerským studiem VRTIŠKA.ŽÁK, které navrhuje interiérové projekty pro světovou společnost HEINEKEN. Jak můžete vidět na fotkách, interier a exteriér Šalandy je vybavený v pěkném moderním stylu. Stoly, lavice, komody a dveře jsou z krásného dubového masivu. Obložení stropu i venkovní fasády je obloženo dubovou půlkulatinou, jak jste už mohli vidět v předešlých realizacích.

více

Rekonstrukce baru a zábaří v Krušovické chalupě

Rekonstrukce baru a zábaří v Krušovické chalupě

V této rychlorekonstrukci, kde jsme předělávali starý bar, naši truhláři pracovali i přes noc, aby chalupa mohla běžně fungovat v provozu, poté jsme ještě do chalupy dodali nové kredence a prosklenou vitrínku.

více

Vybavení Krušovické Šalandy v Mladé Boleslavi

Vybavení Krušovické Šalandy v Mladé Boleslavi

Toto je jedna z našich realizací pro HEINEKEN Česká republika, a. s., ve které jsme opět spolupracovali s designérským studiem VRTIŠKA.ŽÁK. Jednalo se o vybavení celého interiéru i exteriéru. V rozsáhlé fotogalerii se můžete s námi podívat na specialitky vyrobené dle projektu designerů. Jedná se o dubové stoly, lavice, dveře a zábaří. Kromě interiérového nábytku jsme obkládali strop a venkovní fasádu z dubové půlkulatiny.

více

Vybavení penzionu v Rakousku - byt v nejvyšším patře ze "starého dřeva"

Vybavení penzionu v Rakousku - byt v nejvyšším patře ze "starého dřeva"

Poslední jedinečnou a velmi zajímavou částí, bylo nejvyšší patro zmiňovaného penzionu, ve kterém si majitel přát vybavit byt k vlastnímu užívání. Byl zde zvolen značně neobvyklý materiál a sice "nostalgické/staré dřevo". Pokud také nevíte, co si pod tímto pojmem přesně představit, tak se jedná o dřevo, které bylo dříve použito např. na krovy domů. Když byly následně tyto domy po desítkách let strženy bylo toto dřevo po propaření následně použito na výrobu nábytku. Výsledkem je na pohled přirozeně tmavší nábytek, který byl opět ošetřen přírodním bezbarvým voskem pro zvýraznění jedinečné kresby.

více

Vybavení penzionu v Rakousku - společenská místnost s barem

Vybavení penzionu v Rakousku - společenská místnost s barem

Další část tohoto projektu bylo kompletní vybavení společenské místnosti, opět z borovice limba s barem včetně zabudovaných spotřebičů. Kromě baru sem byly dodány jedinečné selské židle, barové židle, malé stolečky a rohová lavice s čalouněným sedákem vše v provedení z borovice limba (zirbe) v bezbarvé povrchové úpravě byly dodány i tři jedinečné ručně vyřezávané barové židle z lipového dřeva. Pro konečný útulný pocit bylo zvoleno i obložení stěn ze stejného materiálu opět tedy z materiálu zirbe (borovice limba).

více

Vybavení penzionu v Rakousku - ložnice

Vybavení penzionu v Rakousku - ložnice

Nábytek do ložnic je vyroben ze Zirbe (borovice limba). Z jedinečného materiálu, který je výjimečný výraznými červenými suky. Tento druh materiálu je mimořádně vhodný právě pro nábytek do ložnic, jelikož uvolňuje aromatické látky, díky nimž se v noci mnohem lépe spí a co víc během spánku se snižuje krevní tlak a riziko srdečních potíží až o 20 %. Skříně, postele a další nábytek do ložnic byl jen velmi lehce ošetřen přírodním bezbarvým olejem.

více

Vybavení penzionu v Rakousku - kuchyně

Vybavení penzionu v Rakousku - kuchyně

Koncem roku 2014 jsme kompletně vybavovali interiéru penzionu HAUS MARITCHEN v rakouských Alpách. Do penzionu byl dodán nábytek z několika různých druhů materiálů. Jídelny, kuchyně, a obývací kout byl vyroben ze 100% smrkového masivu v přírodní bezbarvé úpravě přírodními ekologickým voskem OSMOCOLOR.

více

Vybavení restaurace Šalanda Příbram

Vybavení restaurace Šalanda Příbram

Jedna z posledních realizací, kterou UNIS-N v letošním roce prováděla bylo vybavení restaurace Šalanda v Příbrami. Do této restaurace spadající do koncernu Heineken UNIS-N dodala jídlení stoly s litinovými podnožemi, zhotovila bar, výčepní pult, ale i vchodové dveře a obložení stěn. Vše v odstínech přírodních vosků OSMO COLOR.

více

Horská chata U Kokrháče

Horská chata U Kokrháče

I do horské chaty U Kokrháče byl dodán velmi kvalitní celodřevěný nábytek od UNIS-N. Chata byla vybavena řadou jídelních stolů, židlí a jednolůžkových postelí z masivu. Povrch nábytku je ošetřen přírodními ekologickými vosky OsmoColor a to hned v několika barevných odstínech 3137 - třešeň, 3127 - savana a 3143 koňak.

více

Lesy města Písku

Lesy města Písku

UNIS-N vybavovala také repeci pro Lesy města Písku. Recepce a přilehlé prostory byly vybaveny kvalitními borovými stoly z produktové řady MODERN a židlemi Dona. Veškerý nábytek byl dodán v bezbarvé povrchové úpravě.

více

Dřevěný nábytek na míru putoval do Francie

Dřevěný nábytek na míru putoval do Francie

Pro realizaci obnovy vybavení domova důchodců si společnost UNIS-N vybral zákazník až z Francie. Dřevěný nábytek byl vyroben dle návrhu zákazníka. Nábytek je vyrobený ze smrkového masivu a v barevném provedení dekorační vosk Osmocolor 3188 - odstín Sníh.

více

Další stránky: předchozí | 1 | 2 | 3 |