Výroba dřevěného nábytku | UNIS-N
 

Výroba dřevěného nábytku

UNIS-N, spol. s r. o., pro vás vyrábí originální stylový nábytek z masivního dřeva. K jeho výrobě jsou použity pouze a výhradně přírodní materiály, které jsou vybírání s velkou pečlivostí. V sortimentu, který UNIS-N nabízí si vybere každý. Najdete zde vše od jídelních stolů a židlí, přes celou řadu komod, postelí a nočních stolků až po šatní skříně z masivu, truhly, poličky a řadu dalších doplňků. 

dsc01177.jpg dsc01178.jpg

sklad-nabytek-1.jpg sklad-nabytek-2.jpg

Veškerý nábytek společnosti UNIS-N je z prvotřídního výběrového smrkového, borového, nebo dubového dřeva. Všechen nábytek je dodáván ve složeném stavu, kromě jídelních stolů a postelí, které je možné spojit několika málo pohyby. Odpadá tak nepříjemný fakt montáže s množstvím šroubů, hřebíků a dalšího spojovajího materiálu.

Jak se dělá poctivá dřevěná postel UNIS-N

Se stejnou péčí je nábytek napouštěn přírodními vosky ve 14 různých barevných odstínech OsmoColor. Pak je povrch nábytku zdravotně nezávadný, hedvábně lesklý a příjemný na dotek. Dalším velkým plus nábytku ošetřeného přírodními vosky je velmi snadná údržba. 

voskovani.jpg voskovani2.jpg

prace-1.jpg prace-2.jpg

Na židli stráví každý z nás podstatnou část života, při jejím výběru bychom tedy měli být velmi obezřetní. Pokud vámi vybraná židle splňuje všechna níže uvedená kritéria, můžete si být zcela jisti, že nákupem takové židle jistě neprohlupíte a uděláte hodně pro své zdraví. Pojďte se spolu s námi podívat, jak se vyrábí poctivá židle z masivu u UNIS-N, předního českého výrobce nábytku z masivu.

Jak se dělá dřevěná židle UNIS-N

Zásuvka je nedílnou součástí každého moderního nábytku. Její nejdůležitější vlastností je vedle designu, prostornost a nosnost. Nedělejte tedy kompromisy a zvolte nábytek z masivu, který se vyznačuje vysokou pevností, a nosností jednotlivých zásuvek. Nábytek nekupujete každý den, volte tedy rozumně. Podívejte se společně s námi, jak se vyrábí ta nejpevnější dřevěná zásuvka u nás v UNIS-N.

Jak se dělá zásuvka z masivu UNIS-N